LNE12N60
Extended
Manufacturer
LONTEN
MFR.Part #
LNE12N60
JLCPCB Part #
C439154
Package
TO-263-2
Description
1 N-channel 12A 150W 4V 600V 750mΩ@10V TO-263-2 MOSFETs ROHS