LSC60R180HT
MFR.Part #
LSC60R180HT
JLCPCB Part #
C483553
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 180mΩ@10V 2.637nF 30nC@10V 4.5V 600V TO-220 MOSFETs ROHS