CR2010F21300G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2010F21300G
JLCPCB Part #
C3036804
Description
-55℃~+125℃ 130Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS