CR1206J404R3G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206J404R3G
JLCPCB Part #
C102359
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 200V 250mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS