CR0402FF1001G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0402FF1001G
JLCPCB Part #
C100195
Description
-55℃~+125℃ 1kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS