CR1210J30152G
MFR.Part #
CR1210J30152G
JLCPCB Part #
C102415
Description
-55℃~+125℃ 1.5kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS