CR2512J10682G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2512J10682G
JLCPCB Part #
C102591
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 200V 6.8kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS