CR2010F2R500G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2010F2R500G
JLCPCB Part #
C3036995
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 200V 500mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS