CR1210F35101G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1210F35101G
JLCPCB Part #
C5452524
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS