CR1210J30113G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1210J30113G
JLCPCB Part #
C102407
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 11kΩ 200V 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS