CR1210J30182G
MFR.Part #
CR1210J30182G
JLCPCB Part #
C3036919
Description
-55℃~+125℃ 1.8kΩ 200V 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS