CR0402FF4700G
MFR.Part #
CR0402FF4700G
JLCPCB Part #
C100443
Description
-55℃~+125℃ 470Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS