CR1210F31103G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1210F31103G
JLCPCB Part #
C5154641
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 110kΩ 200V 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS