CR2512J10124G
MFR.Part #
CR2512J10124G
JLCPCB Part #
C3037271
Description
-55℃~+125℃ 120kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS