CR0805F81800G
MFR.Part #
CR0805F81800G
JLCPCB Part #
C101518
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 180Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS