CR1206F43303G
MFR.Part #
CR1206F43303G
JLCPCB Part #
C102172
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 330kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS