CR1206F42101G
MFR.Part #
CR1206F42101G
JLCPCB Part #
C3037245
Description
-55℃~+125℃ 2.1kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS