CR0805F84R12G
MFR.Part #
CR0805F84R12G
JLCPCB Part #
C3037074
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 125mW 150V 4.12Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS