CR1206F416R2G
MFR.Part #
CR1206F416R2G
JLCPCB Part #
C102104
Description
-55℃~+125℃ 16.2Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS