CR0603FA1370G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0603FA1370G
JLCPCB Part #
C100761
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 137Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS