CR0201JH0561G
MFR.Part #
CR0201JH0561G
JLCPCB Part #
C3037282
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 560Ω Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS