CR0805J80681G
MFR.Part #
CR0805J80681G
JLCPCB Part #
C102041
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 680Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS