CR1210J30160G
MFR.Part #
CR1210J30160G
JLCPCB Part #
C102417
Description
-55℃~+125℃ 16Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS