CR0201JH0124G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0201JH0124G
JLCPCB Part #
C3037086
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 120kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS