CR0603JA0622G
MFR.Part #
CR0603JA0622G
JLCPCB Part #
C101375
Description
-55℃~+125℃ 100mW 50V 6.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS