CR2512J10752G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2512J10752G
JLCPCB Part #
C3037448
Description
-55℃~+125℃ 1W 200V 7.5kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS