CR1206F42701G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206F42701G
JLCPCB Part #
C102148
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 2.7kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS