CR2512J10154G
MFR.Part #
CR2512J10154G
JLCPCB Part #
C102542
Description
-55℃~+125℃ 150kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS