TRJC106M016SRJ
MFR.Part #
TRJC106M016SRJ
JLCPCB Part #
C5987434
Description
-55℃~+125℃ 1.2uA 10uF 16V 2Ω ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS