TRJC106K016SRJ
MFR.Part #
TRJC106K016SRJ
JLCPCB Part #
C7365355
Description
-55℃~+125℃ 1.2uA 10uF 16V 2Ω ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS