TRJC106M016RRJ
MFR.Part #
TRJC106M016RRJ
JLCPCB Part #
C7073845
Description
-55℃~+125℃ 1.2uA 10uF 16V 2Ω ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS