CWR29FC106KBEZ\TR
MFR.Part #
CWR29FC106KBEZ\TR
JLCPCB Part #
C6549172
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 1uA 1Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors