TPSR475M010R3000
MFR.Part #
TPSR475M010R3000
JLCPCB Part #
C7365032
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 3Ω 4.7uF ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS