TPSR475K010H3000
MFR.Part #
TPSR475K010H3000
JLCPCB Part #
C7073597
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 3Ω@100kHz 4.7uF ±10% 0805 Tantalum Capacitors