F951E225MRAAQ2
MFR.Part #
F951E225MRAAQ2
JLCPCB Part #
C1954375
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 15Ω 2.2uF 25V ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS