TPCR226M004R1800
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TPCR226M004R1800
JLCPCB Part #
C6560330
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω@100kHz 22uF 4V ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS