TPCR226M006R1500
MFR.Part #
TPCR226M006R1500
JLCPCB Part #
C5961895
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω@100kHz 22uF 6.3V ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS