TAJT475K020RNJ
MFR.Part #
TAJT475K020RNJ
JLCPCB Part #
C1958364
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 20V 3.1Ω 4.7uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS