TAJR104K020SNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJR104K020SNJ
JLCPCB Part #
C5975766
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 100nF 20V 25Ω 500nA ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS