TLJT227M006S2000
MFR.Part #
TLJT227M006S2000
JLCPCB Part #
C7069621
Description
-55℃~+125℃ 220uF 2Ω@100kHz 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS