F920G476MBA
MFR.Part #
F920G476MBA
JLCPCB Part #
C1956360
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.7Ω@100kHz 47uF 4V 500nA@20℃,1min 84mA@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS