TLJK336M006R1700
MFR.Part #
TLJK336M006R1700
JLCPCB Part #
C1959990
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.7Ω 33uF 6.3V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS