TAJB474M035RNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJB474M035RNJ
JLCPCB Part #
C1957441
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 35V 470nF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS