TBJA225K020CRSB0H00
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJA225K020CRSB0H00
JLCPCB Part #
C6329247
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 20V 440nA 5.3Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors