TLCV106M016XTA
MFR.Part #
TLCV106M016XTA
JLCPCB Part #
C7361488
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 2Ω@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS