L02013R3BHSTR\500
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
L02013R3BHSTR\500
JLCPCB Part #
C6285196
Package
0201
Description
13GHz 150mA 1Ω 3.3nH 7@450MHz 0201 Inductors (SMD) ROHS