TBJE156K050CRSB0000
MFR.Part #
TBJE156K050CRSB0000
JLCPCB Part #
C5796889
Description
-55℃~+125℃ 15uF 50V 600mΩ 7.5uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors