TLCH476M010XTA
MFR.Part #
TLCH476M010XTA
JLCPCB Part #
C6332983
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 47uF 7.5Ω@100kHz ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS