F380J336MSA
MFR.Part #
F380J336MSA
JLCPCB Part #
C1851075
Package
0805
Description
-55℃~+105℃ 200mΩ@100kHz 33uF 6.3V ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS