TPCR476M006X1800
MFR.Part #
TPCR476M006X1800
JLCPCB Part #
C5961897
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω@100kHz 47uF 6.3V ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS